Órarendek - Távoktatás

2020/2021

____________________________________________________________________________

I. osztály

I. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő MJL MAT SMZ          
Kedd MJL SMZ            
Szerda SMZ MAT MJL          
Csütörtök SMZ/PVO MJL            
Péntek MJL MAT            

 

____________________________________________________________________________

II. osztály

II. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő SMZ MAT MJL          
Kedd MJL MJL MAT          
Szerda SMZ MAT            
Csütörtök MJL PVO            
Péntek SMZ MAT            

 

____________________________________________________________________________

III. osztály

III. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő SMZ MAT ANJ          
Kedd MJL VLA SMZ          
Szerda SMZ MAT MJL          
Csütörtök MJL PDA MAT          
Péntek SMZ MAT INF          

 

____________________________________________________________________________

IV. osztály

IV. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő SMZ MAT MJL INF        
Kedd MJL VLA ANJ          
Szerda SMZ MAT ANJ          
Csütörtök MJL PDA MAT          
Péntek SMZ MAT            

 

____________________________________________________________________________

V. osztály

V. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő DEJ+GEG BIO MAT          
Kedd MJL INF SLF          
Szerda MAT   ANJ          
Csütörtök SLF   ANJ          
Péntek MJL              

 

____________________________________________________________________________

VI. osztály

VI. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő INF DEJ+GEG MJL          
Kedd MAT ANJ SLF          
Szerda     SLF   ANJ      
Csütörtök SLF MAT MJL          
Péntek BIO+FYZ   MJL          

 

____________________________________________________________________________

VII. osztály

VII. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő MAT SLF MJL          
Kedd CHE FYZ ANJ          
Szerda SLF MAT DEJ/GEG/BIO DEJ/GEG/BIO        
Csütörtök   INF ANJ          
Péntek   MAT            

 

____________________________________________________________________________

VIII. osztály

VIII. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő SLF MJL ANJ          
Kedd SLF MAT CHE INF        
Szerda DEJ GEG MJL          
Csütörtök MAT SLF FYZ          
Péntek MAT MJL ANJ          

 

____________________________________________________________________________

IX. osztály

IX. osztály 1. óra
9:00 - 9:45
2. óra
10:00 - 10:45
3. óra
11:00 - 11:45
4. óra
12:00 - 12:45
5. óra
13:00 - 13:45
     
Hétfő MJL MAT   CHE        
Kedd ANJ MJL MAT   SLF      
Szerda     MAT FYZ+BIO        
Csütörtök ANJ MJL MAT   SLF      
Péntek SLF DEJ+GEG            

 

Rövidítések

SMZ - Szlovák nyelv és irodalom

SLF - Szlovák nyelv és irodalom

MJL - Magyar nyelv és irodalom

ANJ - Angol nyelv

PDA - Természetismeret

VLA - Honismeret

FYZ - Fizika

CHE - Kémia

BIO - Biológia

DEJ - Történelem

GEG - Geográfia

OBN - Polgári nevelés

ETV - Etikai nevelés

NBV - Hittan

MAT - Matematika

INF - Informatika

PVC - Munkára nevelés

THD - Technika

VYV - Képzőművészet

HUV - Zenei nevelés

TSV - Test és sport nevelés

 
 

VUM - Művészettel nevelés

NEJ - Német nyelv

IFV - Informatikai nevelés

SEE - Munka világa

TEV - Testnevelés

 

FaceBook elérhetőségünk:

Kontakt

ZŠ s VJM - Alapiskola Tešedíkovo 925 82
Tešedíkovo
Školská 974
031/ 77 95 416 tesedikovo.zsvjm@gmail.com