Órarendek - Jelenléti oktatás

2021/2022

____________________________________________________________________________

I. osztály

I. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
Hétfő SMZ MJL NBI MAT HMV    
Kedd SMZ TSV MJL MAT MJL    
Szerda SMZ MAT MJL MJL      
Csütörtök MJL SMZ TSV PVO VYV    
Péntek MJL MJL MAT SMZ      

 

____________________________________________________________________________

II. osztály

II. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 11:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
Hétfő 1.sk SMZ MAT PVO NBI MJL 2.sk SMZ  
Kedd 1.sk SMZ MJL TSV MJL MAT 2.sk SMZ 1.sk SMZ
Szerda 2.sk SMZ MAT MJL HMV 1.sk SMZ 2.sk SMZ  
Csütörtök 2.sk SMZ TSV MJL MJL MAT 1.sk SMZ  
Péntek 2.sk SMZ MAT MJL VYV PVO 1.sk SMZ  

 

____________________________________________________________________________

III. osztály

III. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7.óra
13:20 - 14:05
Hétfő SMZ MJL MAT VYV VLA 1.sk NBI 2.sk ETV
Kedd SMZ MAT ANJ TSV MJL PVC  
Szerda SMZ MAT ANJ PDA MJL    
Csütörtök SMZ MAT INF MJL TSV    
Péntek SMZ MAT ANJ MJL HMV    

 

____________________________________________________________________________

IV. osztály

IV. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
 
Hétfő SMZ NBI MAT MJL ANJ    
Kedd SMZ MAT VLA MJL TSV    
Szerda MJL MAT SMZ PDA INF VYV  
Csütörtök SMZ ANJ VLA TSV MJL PVC  
Péntek SMZ MAT MJL HMV PDA    

 

____________________________________________________________________________

V. osztály

V. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra
14:10 - 14:55
Hétfő GEG SLF MJL MAT ANJ RGV    
Kedd SLF BIO MAT MJL VYV THD   TSV CH/D
Szerda MJL SLF MAT ANJ DEJ HUV    
Csütörtök MAT GEG MJL NBV SLF TSV CH/D    
Péntek MJL SLF BIO ANJ MAT INF    

 

____________________________________________________________________________

VI. osztály

VI. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05

8. óra
14:10 - 14:55
 
Hétfő SLF MAT ANJ MJL THD INF    
Kedd GEG MAT FYZ SLF MJL TSV CH   TSV D
Szerda SLF MJL BIO ANJ MAT VYV    
Csütörtök MJL MAT DEJ SLF HUV TSV D TSV CH NBV
Péntek SLF MAT MJL FYZ ANJ OBN    

 

____________________________________________________________________________

VII. osztály

VII. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15

7. óra
13:20 - 14:05
 

8. óra
14:10 - 14:55
 
Hétfő CHE GEG SLF MAT MJL ANJ 2.sk ETV 1.sk NBV
Kedd MAT BIO SLF MJL OBN TSV CH   TSV D
Szerda SLF MAT DEJ MJL ANJ THD    
Csütörtök CHE MJL MAT FYZ INF TSV D TSV CH HUV
Péntek MAT SLF BIO ANJ MJL VYV    

 

____________________________________________________________________________

VIII. osztály

VIII. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15

7. óra
13:20 - 14:05
 

8. óra
14:10 - 14:55
 
Hétfő MAT SLF MJL ANJ NBV FYZ    
Kedd SLF MJL MAT THD ANJ TSV D TSV CH VYV
Szerda CHE MJL MAT FYZ SLF HUV   INF
Csütörtök MAT MJL SLF GEG ANJ   TSV D TSV CH
Péntek SLF CHE MAT BIO DEJ OBN    

 

____________________________________________________________________________

IX. osztály

IX. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 11:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15

7. óra
13:20 - 14:05
 

8. óra
14:10 - 14:55
 
Hétfő MJL MJL MAT SLF DEJ ANJ   VYV
Kedd CHE MJL BIO MAT SLF TSV D TSV CH  
Szerda GEG MJL SLF MAT ANJ OBN   THD
Csütörtök SLF MJL NBV MAT FYZ   TSV D TSV CH
Péntek CHE MJL SLF MAT ANJ DEJ    

 

Rövidítések

SMZ - Szlovák nyelv és szlovák irodalom (1.-4.)

SLF -  Szlovák nyelv és szlovák irodalom (5.-9.)

MJL - Magyar nyelv és irodalom

ANJ - Angol nyelv

PDA - Természetismeret

VLA - Honismeret

FYZ - Fizika

CHE - Kémia

BIO - Biológia

DEJ - Történelem

GEG - Geográfia

OBN - Polgári nevelés

ETV - Etikai nevelés

NBI - Hittan (1.-4.)

NBV - Hittan (5.-9.)

MAT - Matematika

INF - Informatika

PVC - Munkára nevelés

THD - Technika

VYV - Képzőművészeti nevelés

HMV - Zenei nevelés (1.-4.)

HUV - Zenei nevelés (5.-9.)

TSV - Test- és sport nevelés

 
 

VUM - Művészettel nevelés

NEJ - Német nyelv

IFV - Informatikai nevelés

SEE - Munka világa

TEV - Testnevelés

 

FaceBook elérhetőségünk:

Kontakt

ZŠ s VJM - Alapiskola Tešedíkovo 925 82
Tešedíkovo
Školská 974
031/ 77 95 416 tesedikovo.zsvjm@gmail.com