A tanulmányi versenyeken sikeresen szereplő tanulóink
A 2018 / 2019-es tanulmányi versenyek kiértékelése

  A  2018 / 2019 -es tanévben  tanulóink különféle tantárgyversenyekbe kapcsolódtak be.

   A  sok eredmény közül a legszebb eredményeket a következő tanulók szerezték, akik iskolánk méltó képviseletéért igazgatói dicséretet és jutalmat kapnak.

 

1.  LELOVICS REBEKA, II. osztályos tanuló a „Hol volt, hol nem volt  ...  Mátyás mesék“ című  járási képzőművészeti versenyen  elért 2. helyezésért.

2.  VARGA DÓRA, III. osztályos tanuló a XIII. Flaska Sándor mezei futóversenyen a II. kategóriában elért 3. helyezésért.

3.  FLASKA KAROLINA, IV. osztályos tanuló a XIII. Flaska Sándor mezei futóversenyen a II. kategóriában elért 1. helyezésért.

4.  TYUKOS BOGLÁRKA, VI. osztályos tanuló  az Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny regionális elődöntőjén elért ezüstsávos besorolásért, az Anyanyelv hete járási versmondó fesztiválon elért 2. helyezésért, továbbá az Anyanyelvi vetélkedő járási fordulóján elért 2. helyezésért, az „iBobor“ elnevezésű országos on-line informatikai versenyen és a „ Klokan“ matematikai versenyen elért sikeres szereplésért.

5.  SZARKA EMMA, VI. osztályos tanuló  az Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny regionális elődöntőjén elért ezüstsávos besorolásért, a „Hol volt, hol nem volt  ...Mátyás és Beatrix fényes lakodalmán jártam“ című járási irodalmi pályázaton elért 2. helyezésért,  továbbá a járási Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny 2. kategóriában versmondásban elért ezüstsávos besorolásért, és az Anyanyelvi vetélkedő járási fordulóján elért 1. helyezésért, valamint az „iBobor“ elnevezésű országos on-line informatikai versenyen és a „ Klokan“ matematikai versenyen elért sikeres szereplésért.

6.  PÁSZTOR ADRIÁN, VI. osztályos tanuló az Anyanyelvi vetélkedő járási fordulóján elért 2.helyezésért.

7. TÓTH KRISZTIÁN, VI. osztályos tanuló az Atlétika járási fordulóján, a 60 m-es futásban elért 1. helyezésért és a krikettlabdadobásban szintén az 1. helyezésért.

 8. BENES ANDRÁS, VII. osztályos tanuló a matematikai olimpiász és a matematikai Pitagórász  járási fordulóján elért sikeres  szereplésért, a „Hol volt, hol nem volt  ...Mátyás és Beatrix fényes lakodalmán  jártam“ című járási irodalmi pályázaton szerzett különdíjért, valamint az „iBobor“ elnevezésű országos on-line informatikai  versenyen és a „Klokan“ matematikai versenyen elért sikeres szereplésért, továbbá, mint a csapat tagja a járási egészségügyi versenyen szerzett 1. helyért.

9. BARANYAI TÜNDE, VII. osztályos tanuló a járási Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny 3. kategóriában versmondásban elért ezüstsávos besorolásért, és mint a csapat tagja a járási egészségügyi versenyen szerzett 1. helyért. 

10. GÉCZY VIVIEN, VII. osztályos tanuló az Anyanyelvi vetélkedő járási fordulóján elért 3.helyezésért.

11. SZEKERES MÁTÉ, VII. osztályos tanuló az Atlétika járási fordulóján, a távolugrásban megszerzett 2. helyezésért.

12. BARANYAI TÜNDE, BENES ANDRÁS, BOŽENÍK ZSÓKA, KISS LUCA és  SZABÓ RÉKA VII. osztályos tanulók, mint a csapat tagjai a járási egészségügyi versenyen szerzett 1. helyezésért.

13.  HORVÁTH MELANIE, VIII. osztályos tanuló az angol nyelvű olimpiász járási fordulóján elért 4. helyezésért.

 

14. KAPRINAY ESZTER, VIII. osztályos tanuló a „Hol volt, hol nem volt  ... Mátyás és Beatrix fényes lakodalmán jártam“ című járási irodalmi pályázaton elért 3. helyezésért, valamint a XIV. COGITO országos esszéíró pályázat döntőjében való sikeres szereplésért.

15. KOLÁR ROXANA, VIII. osztályos tanuló az Atlétika járási fordulóján, a távolugrásban megszerzett 2. helyezésért, a 300 m-es futásban pedig a 3. helyezésért, továbbá a „ Diákolimpia 2018“ országos fordulóján, atlétikában a 300 m- es futásban elért 3. helyezésért, valamint a XIII. Flaska Sándor mezei futóversenyen a IV. kategóriában elért 1. helyezésért.

16.  SZEKERES ÁRON, IX. osztályos tanuló a „ Diákolimpia 2018“ országos fordulóján, atlétikában a kislabdadobásban elért 2. helyezésért.

17.  Szekeres Áron, Kocsis Nikolas, Kolár Roxana, Paulo Hugo, Varga Tamás, Lelovič Alexander, Szekeres Máté és Tóth Krisztián VI.,VII.,VIII. és IX. osztályos tanulók, mint az iskolánk futballcsapatának tagjai, Deákiban a focitornán megszerzett 1. helyezésért és más focitornákon szerzett dobogós helyezésért.

Szívből gratulálunk! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FaceBook elérhetőségünk:

Kontakt

ZŠ s VJM - Alapiskola Tešedíkovo 925 82
Tešedíkovo
Školská 974
031/ 77 95 416 tesedikovo.zsvjm@gmail.com